»
מאמרים ומידע מעולם הגיימינג

מאמרים ומידע מעולם הגיימינג

מאמרים ומידע מעולם הגיימינג תמונה 1

קרב בין שתי הקונסולות הענקיות, Xbox One או Playstation 4 - מה כדאי לרכוש? שאלת השאלות- הצוות של גיימסטורם עומד לשירותכם ויעזור לכם לקבל את ההחלטה הכי מקצועית והכי נכונה שלכם. 

אני כבר זמן מה משתמש בשתי הקונסולות של מייקרוסופט וסוני ביחד, קיימות אחת ליד השניה וממלאות את זמני בהרג וכיף. אבל לא כולנו רוצים או יכולים לתחזק שתי קונסולות ולהחזיק כל כך הרבה ציוד בבית. אז מי יותר טוב מהם? את הניסיון שלי על ה-Playstation 4 Slim וה-Xbox One S אפרוש בפניכם. ההשוואה לא מדברת על הגרסאות החזקות יותר, ה-Pro וה-One X, אלא על הגרסאות הבינוניות, הדקות והנפוצות יותר היום.

זוהי ככל הנראה הנקודה החשובה ביותר בסופו של דבר כשאתם ניגשים לבחור קונסולת משחק. ישנם משחקים כמו Call Of Duty, פיפ”א, אססנז קריד ועוד רבים וטובים שיוצאים לשתי הקונסולות העיקריות (פלייסטיישן ואקסבוקס) ולעיתים גם לסוויץ’ ולמחשב במקביל. אלו הם משחקים שבדרך כלל שייכים לסדרות אהובות, וההבדלים בין הקונסולות, במקרים האלו, הם זניחים. מונח הקסם בעולם הקונסולות הוא משחקים אקסקלוסיביים. כמו של-Hot ול-Yes יש סדרות מקור שמשודרות רק אצלן, גם בעולם הגיימינג ישנם משחקים בלעדיים שיוצאים לקונסולות ספציפיות במטרה למשוך אתכם, הקונים, לקנות דווקא את הקונסולה הזאת. לכל חברה יש את האקסקלוסיביים שלה, ואתם צריכים בעיקר להבין במה אתם מתכננים לשחק.


למיקרוסופט יש אקסקלוסיביים בולטים כמו סדרת Halo, Gears Of War, Forza, Cuphead, Sea Of Thieves, Ori. סוני מחזיקה בסדרות משחקים בולטות כמו Uncharted, The Last Of Us, Infamous, God Of War, Horizon: Zero Dawn וכמובן, לאחרונה, ספיידרמן.

חייבים את הקונסולה הכי עוצמתית?

רבים מהגיימרים חייבים את הצעקה האחרונה. לדעת שהם מחזיקים את הקונסולה הכי עוצמתית כדי שתחזיק להם במשך שנים ותציג את המשחקים באיכות הגראפית הגבוהה ביותר. במקרה הזה חשוב להדגיש שלפחות בין הפלייסטיישן והאקסבוקס, אין הבדלים קריטיים במיוחד בחומרת המכשירים ובביצועים שלהם.

יתרונות של Xbox: שפה עברית 
יתרונות של Ps4: אקסלוסיביים נחשבים יותר

משחקים נחשבים  של Xbox: פורזה הורייזון, גירס 
משחקים נחשבים של Ps4: גאד אוף וור, ספיידרמן 

מתלבטים על איזה קונסולה ללכת? 
צרו קשר 08-6835886 הצוות שלנו אשמח לעזור ולייעץ Zap