עגלת הקניות
עגלת הקניות ריקה
כרטיס מתנה
Wishlist
מבצעים בעשרות אחוזים ! לחצו לפרטים
מחשבי גיימינג במחירי מבצע לחצו לפרטים
12 תשלומים ללא ריבית
»
כתבה על גיימסטורם

כתבה על גיימסטורם

כתבה על  גיימסטורם תמונה 1

גיימסטורם: הרבה יותר מעוד חנות גיימינג

כתבה עלינו בפורטל myavne:

https://did.li/e0QfTגיימסטורם הוקמה מתוך מקום של אהבה אמתית לתחום הגיימינג בישראל. העובדים עצמם, משחקים ובוחנים את המוצרים שמגיעים לחנות ונותנים חוות-דעת ועזרה ללקוחות - דבר המקנה להם יכולת לשפה משותפת טובה בין הלקוחות וייעוץ אמתי וישיר.

 

 

ישראל ודודי בעלי העסק מאמינים כי עסק שבו הבעלים מחוברים למוצר שהם מוכרים ומבינים בו - ניתן יהיה לספק שירות טוב יותר, וזה, בעיקר, גורם להם לבוא כל יום לעבודה בחיוך ולתת את השירות הכי טוב שהם יכולים בעקבות זאת. במצבים שהמוצרים נמכרים לגיימרים וגם לאנשים שהם חדשים בתחום/ קונים מתנות עבור אנשים אחרים - המטרה היא לתת ללקוחות לצאת באופן בטוח מהחנות, ללא סימני שאלה, ובעצם, דואגים להגדרה מ-0 בשביל הלקוחות, כדי שהמוצרים שנקנו מהחנות יהיו בשימוש מיידי וייהנו מן המוצר שקנו.

 

החנות מציעה מגוון רחב של מוצרים, במחירים בין הזולים בשוק, איכות גבוהה, אחריות, ומעל הכל, השירות - שהוא אחד הפרמטרים הכי חשובים לבעלים, השירות שניתן על-ידם הנו מקצועי, ובין-אישי ומבחינתם אין לנוח עד שהלקוח יוצא מרוצה. אחד הדברים שחשוב בעיניהם הוא ההון האנושי: כל לקוח הופך להיות חבר משפחה בעיניהם, ואנשים רבים שמגיעים הם מקהילות משותפות והרבה מתוך זה עקב כך שהם באמת לוקחים על עצמם לבדוק את המוצרים, להכיר, לשחק ולהבין את המשחקים לטובת הלקוחות וגם למען ההנאה האישית.

 

 

בין היתר, הבעלים מארגנים ימי השקות למשחקים, וגם ימי משחק, בין אנשים מרחבי הארץ, ובכך תורמים להגדלת והעצמת תחום הגיימינג בישראל, תוך כדי שיתוף אנשים ויצירת חוויה משותפת.

 

המוצרים שתמצאו בחנות הנם החדשניים ביותר, מוצרים שקיימים בשוק והכי טרנדיים, וגורמים ללקוחות הנאה מלאה, ולכן, באמת מתבצעות בדיקות על המשחקים, על-ידי בעלי החנות, כדי להכיר את המשחקים, לבדוק האם זה מתאים לקהל היעד, והאם המשחק הוא באמת נכון ללקוחות.

בחנות תוכלו למצוא: קונסולות משחק מגוונות, אביזרים, משחקים חדשניים, מחשבי גיימינג בבנייה אישית. גאדג'טים או גימקים אלקטרונים,  אביזרי מחשב, כיסאות גיימינג, מוצרי שיאומי ועוד המון מוצרים...

 

Zap