עגלת הקניות
עגלת הקניות ריקה
כרטיס מתנה
Wishlist
מחשבי גיימינג במחירי מבצע לחצו לפרטים
מעבדת תיקונים לכל הקונסולות,שואבים ומחשבים
12 תשלומים ללא ריבית על כל האתר
בוחרים סכום מוסיפים ברכה ושולחים GiftCard מתנה לחצו לפרטים
מבצעים בעשרות אחוזים ! לחצו לפרטים
»
»
איך נכון ומומלץ לנקות דייסון?

איך נכון ומומלץ לנקות דייסון?

איך נכון ומומלץ לנקות דייסון? תמונה 1

אין ספק כי שואב האבק דייסון נחשב לאחת האופציות המועדפות ביותר על הצרכן הישראלי. מדובר על שואב אבק איכותי ואמין, שיוכל להבטיח לכם שנים של שאיבה יסודית. שואב האבק דייסון ידוע במודולריות הגבוהה שלו, המאפשרת לכל אחד לנקות את הבית בקלות ובמהירות, ללא שום מאמץ מיוחד. אך חשוב לזכור כי יש צורך לנקות את שואב האבק, על מנת להבטיח את העבודה היעילה שלו לאורך זמן. 

אנו בחברת גיימסטורם נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי ניקוי דייסון. אנו מספקים שירותי תיקון דייסון ונשמח כמובן לסייע לכם בבחירת דגם הדייסון המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. אנו מקפידים על שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח. נשמח לספק לכם הדרכה מלאה על דגמי הדייסון שלנו, לצד מחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ.

ניקוי שואב אבק דייסון – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לתת את הדעת למברשת הראשית של שואב האבק, המשמשת לצורך ניקוי הרצפה. מברשת זאת עטופה בבד מחוספס, לכן היא נוטה להתמלא באבק על בסיס קבוע. חשוב לנקות אותה היטב, על מנת למנוע סתימות ותקלות, העלולות לגרום לכם להתעסקות מעיקה ולהוצאות מיותרות. כמו כן, יש להקפיד לנקות את גליל הפלסטיק שמחזיק את המעטפת, מאחר והוא ניתן לפירוק וניקוי יעיל ומהיר, הן מבפנים והן מבחוץ. בנוסף, מומלץ לנקות היטב את כל הפינות של מסגרת המברשת, על מנת לשמור עליה לאורך זמן. ניתן לבצע את מלאכת הניקיון באמצעות מברשת קטנה, שתסייע לכם בהסרת האבק. בסיום התהליך, ניתן להשתמש במטלית מעט לחה, על מנת להסיר את כל השאריות. חשוב להימנע משימוש במים, העלולים להזיק לשואב האבק ואף לגרום לנזק בלתי הפיך. במקרים מסוג זה, תיקון דייסון חייב להתבצע אך ורק במעבדת תיקונים דייסון מקצועית ואמינה המתמחה בתחום.

מה חשוב לדעת לגבי ניקוי שואב אבק דייסון?

כדאי לציין כי יש לרוקן ולנקות היטב את מיכל האבק של שואב האבק על בסיס קבוע, מאחר ומיכל האבק צובר כמויות גדולות של אבק ולכלוך. ניתן לנער את מרבית האבק ולאחר מכן להשתמש במטלית לחה, על מנת לנקות את האבק שנדבק לדפנות. יש לזכור כי באמצעות ניקוי איכותי של שואב האבק על כל חלקיו השונים, תוכלו לשפר את חווית השאיבה וליהנות משנים ארוכות של שימוש, ללא שום חשש מתקלות. מצד שני, כדאי לציין כי אסור בשום אופן להשרות חלקים שונים של שואב האבק במים או להשתמש במים זורמים לצורך ניקוי, מאחר והדבר עלול לגרום להתפתחות קורוזיה ולתקלות שונות. כמו כן, כדאי להימנע מפירוק שואב האבק לחלקים שונים, מאחר והדבר עלול להוביל לשברים ותקלות עתידיות.

אנו בחברת גיימסטורם נשמח לספק לכם שירותי תיקון ומכירת דייסון ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת ייעוץ והדרכה לגבי ניקוי דייסון, צרו קשר.

Zap